Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hassas kalıntı analizlerinde Kütle Spektrometre hem seçicilik hem de inebildiği tayin limitleri ile kromatografik yöntemlerle birlikte çok kullanışlıdır. Özellikle uçucu ya da apolar yapıdaki bileşikler için GCMS ve GCMSMS sistemleri uzun yıllardır tercih edilmektedir. Ayrıca Wiley ya da benzeri bileşik kütüphaneleri yardımıyla tanımlama için çok güçlü sistemler olan GCMS(MS) cihazları laboratuvarların vazgeçilmezidir.

Spektrotek, iş birliğimiz aracılığıyla Thermo Scientific marka cihazları laboratuvarlarınıza taşır. Kullanım kolaylığı ve uygun fiyat / üstün teknoloji avantajları yanı sıra servis ve bakım kolaylığı ile de Thermo cihazlarını tercih etmeniz için onlarca sebep var. İsterseniz GCMS sistemlerinize ek FID/ECD gibi dedektörler, Oto enjektör ya da otosampler sistemleri ve hatta Headspace / Purge & Trap gibi akseuarlar da ekleyerek en zor analizlere en uygun çözümleri sağlamak mümkün. Uygun model ve konfigürasyon için uzmanlarımıza ulaşın: info@spektrotek.com

Unutmayın amacınız cihaz almak değil, en zorlu problemlerinize en uygun çözümü bulmaktır. Bu arayışınızda teknik bilgimiz ve güçlü satış sonrası servis ve aplikasyon desteğimizle yanınızdayız.

 

Thermo Scientific ISQ 7000 GCMS

 

Thermo Scientific TSQ 9000 GCMSMS

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.