Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hassas kalıntı analizlerinde Kütle Spektrometre hem seçicilik hem de inebildiği tayin limitleri ile kromatografik yöntemlerle birlikte çok kullanışlıdır. Polar yapıdaki bileşiklerin analizlerinde HPLC, LCMS ve LCMSMS sistemleri uzun yıllardır tercih edilmektedir.

Spektrotek, iş birliğimiz aracılığıyla Thermo Scientific marka cihazları laboratuvarlarınıza taşır. Kullanım kolaylığı ve uygun fiyat / üstün teknoloji avantajları yanı sıra servis ve bakım kolaylığı ile de Thermo cihazlarını tercih etmeniz için onlarca sebep var. İsterseniz LCMSMS sistemlerinize ek UV/PDA/ELSD gibi dedektörler, Online SPE gibi akseuarlar da ekleyerek en zor analizlere en uygun çözümleri sağlamak mümkün. Uygun model ve konfigürasyon için uzmanlarımıza ulaşın: info@spektrotek.com

Unutmayın amacınız cihaz almak değil, en zorlu problemlerinize en uygun çözümü bulmaktır. Bu arayışınızda teknik bilgimiz ve güçlü satış sonrası servis ve aplikasyon desteğimizle yanınızdayız.

İyon Trap, Single Quadrupole, Triple Quadrupole, Orbitrap gibi pek çok teknikten sizin için uygun olanlarını seçebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Thermo Scientific Fortis LCMSMS

 

Thermo Scientific Quantis LCMSMS

 

Thermo Scientific Altis LCMSMS

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.