Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Spektrotek AŞ, Kanadalı lider üretici Nanalysis firmasının Türkiye, KKTC, Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan Tek Yetkili Distribütörü olarak hizmet sağlamaktadır.

NMR yapı tayini başta olmak üzere pek çok kullanım alanı bulmuş özel bir analitik cihazdır.

Patentli teknolojilerle donatılmış Benchtop /Masaüstü NMR teknolojilerini laboratuvarlar ve araştırmacılarla buluşturmaktayız. 60 MHz ve 100 MHz modeller ile ister sadece Proton, isterseniz de 1H (60 MHz), 7Li (24 MHz), 11B (19 MHz), 13C (15 MHz), 19F (56 MHz), and 31P (25 MHz) çoklu analiz imkanlarına sahip olabileceksiniz.

 

Üzerindeki tam kapasiteli dokunmatik ekran Built-in bilgisayar ile hem kompakt bir sisteme sahip olurken, başka bir aksesuara ihtiyaç duymayacaksınız.

 

Klasik NMR lardan farklı olarak özel soğutma ya da bilgi işlem sistemleri ihtiyacı olmaması sebebi ile işletim maliyeti ve kullanımı çok daha kolay olan sistemlerimiz NMReady-60 ve 100Pro model seçenekleri ile sunulmaktadır. Ayrıca çok sayıda numunesi olan araştırmacılar ya da merkez laboratuvarları için otosampler gibi aksesuarlar için bilgi ve teklif almak için uzmanlarımıza ulaşın : info@spektrotek.com 

 

Pek çok farklı alanda uygulama notları için uzmanlarımıza ulaşabilir ya da  üreticimizin sayfasını ziyaret edebilirsiniz: Aplikasyonlar

 

Sadeleştirilmiş Türkçe dijital katalog:

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.