Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Spektrotek, resmi kurum laboratuvarları ile özel laboratuvarların tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılanmıştır.

Bünyesinde tecrübeli uygulamacıların bulunduğu Spektrotek, Dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye’de temsili ve analitik cihazların satışının yanı sıra, laboratuvarların gerçekten ihtiyacı olan satış sonrası destek, servis ve metot oluşturulması konusunda da tecrübelerini müşteriyle paylaşmaktadır. Firmamız sektördeki 12. yılında bugüne kadar gerçekleştirdiği onlarca proje ve yüzlerce müşterimize sağladığı destek ile güvenilir firma olmanın gereğini yerine getirmiş; bu durum da sektörün en önemli referans firmalarının Spektrotek‘i tercihi ile taçlandırılmıştır.

Spektrotek ailesinde, konusunda uzman farklı branşlardan mühendisler , müşterilerin taleplerini analiz etmek, uygun sistem ya da çözümleri belirlemek ve partner olarak gördüğümüz müşterilerimiz ile pozitif bir iletişim içinde tecrübelerini aktarmak üzere şirket içi eğitimler almaktadır. Bunun yanı sıra tüm teknik kadronun başta Almanya ve Amerika olmak üzere üretici firmaların laboratuvarlarında aldığı eğitimler ve akabinde sınavlardaki dereceleri ile kazandıkları uzmanlık sertifikaları mevcuttur. Tüm teknik kadro konusu ile ilgili konferans, kongre ve seminerlere katılarak güncel gereklilikleri ve yeni gelişmeleri yakalamak üzere teşvik edilmektedir.

Spektrotek, temsilini yürüttüğü firmaların ”know-how” bilgilerini Türkiye’deki laboratuvarlara aktarmak, yeni teknolojik gelişmeler ile firmaların ve laboratuvarların mevcut problemlerine çözümler getirmek , orta vadede Türkiye’de analitik cihaz sektöründe liderliği üstlenmek üzere sağlam adımlarla gelişmesini sürdürmektedir.

 

Kurumsal Broşür

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.