Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Analitik Cihaz ve Sarf Malzeme Satışı Proje, Eğitim ve Danışmanlık
  • Analitik Cihazların Satış, Kurulum,Eğitim ve Satış Sonrası Teknik Desteği
  • Laboratuvar Sarf Malzemeleri Satışı
  • Laboratuvar Temel Cihaz ve Ekipmanları Satışı
  • Referans Standart Kimyasalların Satışı
  • Kromatografi ve Spektroskopi Teknikleri ile İlgili Metot Geliştirme ve Validasyon Hizmetleri
  • Laboratuvar Projelendirme
  • Akreditasyon Şartlarına Uygunluk Danışmanlığı
  • Kromatografik ve Spektroskopik Tekniklere Ait  Teknik Eğitim

 

Analitik Cihaz Satışı ve Satış Sonrası Desteği

Spektrotek, Kromatografi ve Spektroskopide Dünya liderliğine sahip firmaların Türkiye, KKTC ve Azerbaycan’da temsil hakkına sahiptir.

Spektrotek, bu firmaların ürün pörtföyünde olan Spektroskopi, Kromatografi, Osmometre vb. ürünlerin satışı ile ilgili teknik görüşmeleri yaparak laboratuvarların ihtiyaçlarını anlamak ve bu ihtiyaçlara en uygun çözümleri üretmek, satışın ardından üretici ve Spektrotek Kalite Yönergeleri gereğince kurulum testlerini yaparak sağlıklı çalışır vaziyette cihazın teslimatını yapmak ve ilgili raporları (IQ/OQ vb.) laboratuvar yönetimine sunmak, laboratuvar ihtiyaçlarının karşılanması ve bilgi transferi de dahil olmak üzere kusursuz cihaz eğitimini verirken, garanti içinde ve sonrasında satış sonrası destekleri sağlamak üzere satış sürecini  yönetir.

 

Temel Laboratuvar Cihazları, Sarf Malzemeler ve Yedek Parça Satışı

Laboratuvarların ihtiyaçları sadece analitik cihazların temini ile bitmemektedir. Gerek hızlı sonuçlar açısından basit sistemler olsun, gerek numune hazırlık aşamalarında olsun, her laboratuvar pHmetre, Rotary Evaporatör, Etüv, Karıştırıcı, Isıtıcı, Hassas ve Analitik teraziler gibi temel laboratuvar cihazları ismini verdiğimiz tamamlayıcı cihazlara ihtiyaç duymaktadır. Yine aynı şekilde analitik sistemlerde kullanılan ve analizlerde sarf edilen Kolon, SPE kartuş, Vial/Kapak/Septum, Kuartz Küvet, Filtreler vb. pek çok sarf malzemesi mevcuttur. Spektrotek, tüm temel laboratuvar cihazları, sarf malzemeler ve satışını yaptığı tüm ürünler için gerekli yedek parçaları, dünyanın en saygın üreticilerinden temin ederek laboratuvarların tüm ihtiyaçlarına toplam çözüm üretmektedir.

 

Anahtar Teslim Laboratuvar Projeleri

Günümüzde tüm üretim firmalarının hem kendi ürünlerinin kalite kontrol ve Ar-Ge’si amacıyla hem de tedarikçilerden gelen hammaddelerinin kontrolü amacıyla kapasiteli bir laboratuvara ihtiyacı vardır. Bunun yanı sıra pek çok hizmet sağlayan laboratuvar çeşitli kaynaklardan gelen numuneleri analiz ederek raporlama yapmaktadır.

Biyoeşdeğerlik, Gıda, Çevre, Ekotest ve Biyokimya gibi birbirinden farklı alanlarda da olsa tüm laboratuvarların tabi olduğu evrensel kalite kuralları söz konusudur. Türkak, DAR vb. akreditasyon verme yetkisine sahip kuruluşlardan akredite olmak, ISO /IEC 17025 gibi test ve kalibrasyon yapan laboratuvarların ya da ISO 15189 gibi tıbbi laboratuvarların şartlarına kavuşmak her laboratuvarın hedeflerindendir.

Bu süreçte elbette pek çok kriter söz konusudur. Laboratuvar boyasından tezgahta kullanılan materyale, çalışanların eğitim sertifikalarından, analitik cihazlardaki metotların validasyonlarına ve SOP’lerine kadar laboratuvarların değerlendirmesi gereken pek çok parametre bulunmaktadır.

Spektrotek olarak, boş bir binanın akredite bir laboratuvara dönüşünceye kadar tüm ihtiyaçlarına cevap verecek yapılanmayı hazırladık. Sağladığımız cihazlarla, yılların tecrübesi ve alanında uzman firmalarla işbirliği çerçevesinde gururla sunacağınız laboratuvarınızda partneriniz olmaya hazırız.

 

Danışmanlık ve Metot Bilgisi Transferi

Çözüm ortaklığı yaptığımız uluslararası firmaların Know-How bilgileri ve teknik ekibimizin tecrübeleri ile laboratuvarlar için uzun ve yorucu olan metot geliştirme, validasyon süreçlerinde yine yanınızdayız.

Pestisit/veteriner ilaç kalıntı analizlerinden doping kontrolüne, yeni doğan taramasından tekstil ürünlerindeki yasaklı bileşiklerin tayinine, içme suyu ve toprak numunelerindeki yüzlerce parametrenin  tayininden yaşam bilimlerindeki proteomik / metabolomik çalışmalarına kadar pek çok hazır metodun hızlıca laboratuvarınıza aktarılması işimizin en iyi bildiğimiz ve en sevdiğimiz kısmını oluşturmaktadır. Bununla birlikte laboratuvar yatırımlarının en verimli şekilde yapılabilmesi için çeşitli kaynaklardan projeler ile yardım alınması noktasındaki danışmanlık hizmetlerimiz de geleceğiniz için beklediğinizden de büyük adımlar atmanıza yardımcı olacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.