Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Spektrotek, Kromatografi alanında on yılı aşkın tecrübesi ve temsilcisi olduğu farklı ülkelerin önde gelen üreticileri ile Kromatografi Sarfları konusunda da laboratuvarlara doğru çözümler konusunda yardımcı olmaktadır.

GC Kolonları hem kalite hem AR&GE laboratuvarlarının sıkça kullandığı sarflarından olup aynı zamanda zorlu problemlere çözüm bulmanın da yoludur.

Spektrotek Temsilcisi olduğu firmalar ile bu çözümlere katkı sunar. Metodunuzun gerektirdiği iç kaplama materyali, çap, uzunluk ve diğer özellik parametrelerinde Spektrotek’te uygun bir çözüm mutlaka vardır.

 

Ayrıca USP veya EP Farmakopi önerilen kolon listesine göre farklı markalar ya da birbirine dönüştürmek için muadil kolon tablolarımız aracılığıyla da sizlere yardımcı oluyoruz.

Interchim A’dan Z’ye tüm kromatografi sarflarında hem kendi markası ile hem de Avrupa ve ABD menşeili önde gelen üreticilerin ürünlerinin tedariği ile çözüm noktası oluşturmaktadır. 1500 sayfalık katalog ve onbinlerce ürün seçeneği için buraya tıklayabilirsiniz: Katalog

 

Bunlara ek olarak Macharey Nagel (MN), Thermo Scientific,  Phenomenex ve daha pek çok kolon markasının tedariğini sağlamaktayız. GC kolonları sadece al kullan bir ürün değildir, uygun metot geliştirme için özel kolon seçimi de gerekmektedir. Bu sebeple info@spektrotek.com adresinden uzmanlarımıza ulaşarak metot ve kolon seçimi için yardım da almanız mümkündür.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.