Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

HPLC, üretimden kalite kontole, AR&GE’den analiz laboratuvarlarına kadar pek çok laboratuvarın en sık kullandığı tekniklerdendir.

Spektrotek bünyesinde 20 yılı aşkın Kromatografi teknikleri ve farklı markaların tecrübesini taşıyan yetkin personeli ve temsilcilikleri ile analiz ve beklentilerinize en uygun cihaz ve çözümleri size ulaştırıyor.

1962 yılından bu yana Berlin, Almanya‘da Kromatografi sistemlerinin üretimini yapan temsilciliğimiz Knauer hem kendisi modern teknolojilerin üretimini yaparken hem de sektörün bilinen markalarına pompa ve çeşitli ünitelerin OEM üretimini yapmaktadır.

Azura serisi ile HPLC ve UHPLC uygulamaları için Compact modelden kompleks konfigürasyonlara pek çok seçim sunmakta; modüler yapısı ile başlangıçta alınan setin sonra zenginleştirilmesine de olanak tanımaktadır. ASM ismi verilen organize modülleri sayesinde pek çok özellik ve üniteyi kompakt halde laboratuvarlara kazandırmaktadır. En sık kullanılan UV-VIS, PDA dedektörler yanı sıra, ECD, ELSD, Floresans, MS gibi dedektörlerle de uygulama çeşitliliği imkanı vermektedir.

Gıda, Çevre, Biyokimya, Yaşam Bilimleri ve daha pek çok uygulama alanına uygun hazır çözümler, aplikasyon notları, kolondan analitik sisteme kadar seçenekler için bizimle iletişime geçebilir; beklentilerinizi karşılayacak en uygun set için teklif alabilirsiniz: info@spektrotek.com 

 

 

Azura HPLC ve UHPLC sistemi hakkında detaylı videoyu aşağıda izlemeniz mümkündür.

 

 

Knauer bunun dışında Kolej ya da Üniversitelerimizde Kromatografi eğitimi verilebilmesi için son derece Kompakt yapıdaki Eğitim setini de eğitimcilere önermektedir. UV-VIS dedektörlü, Isocratic, Manuel bu sistem ile araştırmacılara eğitimleri sırasında kromatografinin temellerini aktarmak mümkündür.

 

Ayrıca Advion – Interchim marka temsilciliklerimiz ile Avant HPLC çözümlerimiz Compact MS Front End çözümü olarak sizlere sunabilmekteyiz.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.