Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Spektrotek, Kromatografi alanında on yılı aşkın tecrübesi ve temsilcisi olduğu farklı ülkelerin önde gelen üreticileri ile Kromatografi Sarfları konusunda da laboratuvarlara doğru çözümler konusunda yardımcı olmaktadır.

HPLC Kolonları hem kalite hem AR&GE laboratuvarlarının sıkça kullandığı sarflarından olup aynı zamanda zorlu problemlere çözüm bulmanın da yoludur.

Spektrotek Temsilcisi olduğu firmalar ile bu çözümlere katkı sunar. İster normal ister ters faz olsun, ister mikro partikül ister preparatif HPLC kolonları olsun, Spektrotek’te uygun bir çözüm mutlaka vardır.

C8, C18, Diol, Silika, Fenil, NH2 ya da metodunuz neyi gerektiriyorsa.

HPLC, UPLC, SFC, PrepLC, Flash Kromatografi ya da hangi metodu kullanıyorsanız çözümlerimiz sizi bekliyor.

Ayrıca USP veya EP Farmakopi önerilen kolon listesine göre farklı markalar ya da birbirine dönüştürmek için muadil kolon tablolarımız aracılığıyla da sizlere yardımcı oluyoruz.

 

 

Knauer, Alman üretici Preperarif HPLC, FPLC ve Analitik HPLC Kolonları konusunda kaliteli ve çok sayıda seçeneğe sahiptir. Kolon seçimi için: Tıklayınız.

Interchim A’dan Z’ye tüm kromatografi sarflarında hem kendi markası ile hem de Avrupa ve ABD menşeili önde gelen üreticilerin ürünlerinin tedariği ile çözüm noktası oluşturmaktadır. 1500 sayfalık katalog ve onbinlerce ürün seçeneği için buraya tıklayabilirsiniz: Katalog

 

 

SIELC Obelisc, Primesep ve daha fazlası için katalogları incelemek üzere tıklayabilirsiniz: Katalog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kromasil, Silika ve türev ürünlerinin temel üreticisi ve diğer markaların da tedarikçisi konumundadır. Kromasil Classic, Eternity, Chiral ve SFC serilerinden uygun binlerce boyut, özellik ve teknolojideki ürünü seçebilirsiniz. Ürün seçimi için buraya tıklayabilirsiniz: Kromasil

 

Bunlara ek olarak Macharey Nagel (MN), Thermo Scientific, Bonna Agela, Zorbax, YMC, Hamilton, GL Science, Phenomenex ve daha pek çok kolon markasının tedariğini sağlamaktayız. HPLC kolonları sadece al kullan bir ürün değildir, uygun metot geliştirme için özel kolon seçimi de gerekmektedir. Bu sebeple info@spektrotek.com adresinden uzmanlarımıza ulaşarak metot ve kolon seçimi için yardım da almanız mümkündür.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.