Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bazen çözüme milyonlarca lira ödeseniz de ulaşamazsınız. Laboratuvarların en büyük hatalarından biri, en üst model ya da en pahalı teknolojiyi alınca problemin çözüleceğini düşünmesidir. Pahalı LCMSMS, QTOF sistemleri pek çok analiz için idealdir. Ancak bu sistemler ağırlıklı olarak ESI – Elektrospray İyonizasyon için geliştirilmiştir. Bu iyonizasyon türünde ise proton taşıyıcı Metanol, Su, Asetonitril gibi solventlerin kullanılması zorunludur. Oysa üretim ya da sentez aşamasında pek çok laboratuvar DMSO, Koloroform, Petrol Eteri gibi ESI ile çalışmaya uygun olmayan solventler kullanırlar ya da bazı kimyasalların çözülmeden analiz edilmesi gereklidir.

İşte Advion, tüm bilinen Kütle Spektrometre üreticilerinin tercih ettiği patentli iyonizasyon kaynakları yanı sıra, CMS adı verilen Compact MS Kütle Spektrometresinde kullandığı patentli (Patent Nos.: US 8,373,118 B2, February 12, 2013 and US 8,487,247 B2, July 16 2013) iyonizasyon  kaynağı ASAP (Atmospheric Solids Analysis Probe) yardımıyla KATILARI ve çözücüsü fark etmeksizin sıvıları rahatlıkla çalışmaya olanak tanır.

 

Küçük boyutu ile bir çeker ocağın içine yerleştirebilir, analiz ortamından aldığınız ve TEMİZLİĞE İHTİYAÇ DUYMADAN doğrudan MS’e verebildiğiniz numunenizin anında bilgilerine ulaşabilir, reaksiyonunuzu takip edebilirsiniz.

 

Advion Compact MS Kütle Spektrometre çok daha pahalı ve yüksek teknolojili (!) LCMSMS ve QTOF ların yapamadığı bir çok pratik uygulamaya sahiptir. Katı, Toz, Sıvıların bir Kromatografik ayırım yani HPLC gibi ön sisteme verilmeden doğrudan MS’e enjeksiyonuna imkan verir ve saniyeler içerisinde sonucunuzu görürsünüz.

ASAP iyonizasyon probu ile en zorlu çözücüler ve kirli numuneler bile çalışılabilir, reaksiyon ortamından direk kimyasallarınızı alarak MS’e analiz için gönderebilirsiniz.

Dilerseniz HPLC, TLC, PrepLC, Flash Kromatografi gibi sistemlere bir dedektör olarak bağlayarak analitik LCMS olarak da kullanabilirsiniz. 40’ın üzerinde markanın HPLC ürününe bir dedektör olarak eklenip kullanılması mümkündür.

TLC plakalarından spot kazıyıp uğraştırıcı ve zaman kaybettirici işlemlere gerek bırakmadan Plate Express ünitesi ile Spotların otomatik Kütle Spektrometre analizlerini yapabilirsiniz.

 

 

Advion Volatile (Uçucu) Bileşikler için ya da İnert ortamlarda yapılan çalışmalar için de iyonizasyon kaynağı / numune verme teknolojileri üretmiştir. Onlarca farklı teknik ile eşleştirilebilen bu eşsiz ve patentli sistem Exclusive Distribütörü olduğumuz Advion ve Spektrotek uzmanlığı ile size ulaştırılmaktadır.

BU PATENTLİ ÜRÜN RAKİP ÜRETİCİLERDE BULUNMADIĞINDAN SİZİ KENDİ SAĞLAYABİLECEKLERİ ESI LCMS VE ANALİTİK HPLC – UV DEDEKTÖR GİBİ ÇÖZÜMLERE YÖNLENDİRMEYE ÇALIŞSALAR DA ÇÖZÜNMEYEN BİR BİLEŞİĞİNİZİ YA DA ZOR BİR ÇÖZÜCÜDEKİ REAKSİYON ORTAMINIZDAN KİMYASALINIZI ANALİZ İÇİN KENDİLERİNE İLETEREK BECERİ VE TEKNOLOJİLERİNİ TEST ETMENİZ YETERLİDİR. Zamanınızı numune hazırlığı, paranızı kullanmayacağınız teknolojiler ile harcamayın.

Çözüm burada, sizin elleriniz ve bizim uzmanlığımızda.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.